Kelio į laisvę gairės:

PrisijungimasPradinis
PDF Spausdinti El. paštas

Kodėl aš čia?

Taip, sese, broli. Sveikas, atvykęs! Tu tikrai nepaklydai! Tu pataikei būtent ten, kur reikia!...

Kodėl?

– Vieni šiame puslapyje, draugų patarti, ieško galimybės uždirbti.

– Kiti – įdomių pasiskaitymų.

– Treti – gal įdomesnės informacijos kai kuriais klausimais.

– Ketvirti – patarimų, pamokymų, kaip numatyti savo gyvenimo tikslus, sukurti sau (gal ne tik) geresnį, gyvenimą.

–> Tiems, kas kaip voverė rate sukasi. Kam įkyrėjo tas ratu besikartojantis, niekur nevedantis kelias – darbas – namai – darbas – namai... padėsime rasti išeitį iš šio nelemto vergiško labirinto.

–> Tiems, kas patenkintas darbu, gyvenimu, bet nori geriau įprasminti savo gyvenimą, nori, kad jo pragyventa diena darytų Žemę gražesnę. Kad joje būtų daugiau šypsenų, daugiau laimingų vaikų, daugiau meilės... Jūs pataikėte būtent ten, kur reikia!

–> Tiems, kas yra sėkmingi, gerai apsirūpinę, susitvarkę savo ir savo vaikų gyvenimą, bet nori savo kūrybiniu potencialu prisidėti prie mūsų Tėvynės kūrimo. Kurie nenusiteikę laukti malonių iš kitų, bet patys pasiruošę kurti mūsų gimtą šalį tokią, kad joje norėtų gyventi mūsų vaikai. Kad joje žmogus galėtų laisvai skleistis, kaip gražiausias kūrinijos žiedas. Kad Lietuvoje būtų gera geriems žmonėms – mes jūsų čia labai laukiam!

Tu, mielas broli, sese esi būtent tas, be kurio mums būtų daug sunkiau visa tai sukurti!

Tu labai laiku čia pasirodei. Mes labai tuo džiaugiamės! Konkrečius paaiškinimus rasite rimčiau pasižvalgę po šią svetainę. O mes pasistengsime (tikimės ir jūsų pagalbos), kad ši pažintis mums  visiems būtų vis patogesnė, aiškesnė ir malonesnė.

Antanas Jokubavičius

//