Kelio į laisvę gairės:

PrisijungimasPradinis Ne tik moterims
PDF Spausdinti El. paštas

 

.`   Moterys, jūs tik mylėkite!   `.

(Labai labai, tiesiog gyvybiškai, svarbi informacija

Leisk vyrui būti svarbiausiu ir jis pats, neprašomas viską dėl tavęs padarys!


Cituojant mūsų straipsnius prašome pateikti nuorodą į originalą.

http://aistis.eu

Prieš kurį laiką (2009m) viena iniciatyvi moteris kreipėsi į vyrus, daugumoje verslininkus, vienoje jų konferencijoje su pagalbos prašymu (jos įsitikinimu konstruktyviausiai mąstantys ir veikliausi yra būtent verslininkai). Ši šauni moteris paprašė, kad vyrai pasidalintų savo mintimis apie moteris, apie tai, kas jas daro jiems labiau patrauklias, kuo jos žavi vyrus.

Aktyvūs verslininkai tuoj plačiai paskelbė šį kreipimąsi internetu. Gauta gausybė laiškų iš įvairių šalių. Iš jų surinktos mintys, apibendrintos. Gautas toks unikalus, toks patikimas darbas, kokio kol kas nerasite jokiuose psichologijos traktatuose ar enciklopedijose.

 

 

Gauti gausūs laiškai iš Lietuvos, Rusijos, JAV, Izraelio, Vokietijos, Prancūzijos, Ukrainos, Didžiosios Britanijos, Gudijos, Latvijos, Lenkijos... (tikslaus skaičiaus nežinau, bet buvo tūkstančiai laiškų). Jie apibendrinti darant kuo mažiau subjektyvių išvadų ir paliekant maksimumą originalių minčių. Taigi, apibendrinti vyrų atsakymai į klausimą:

. Ko nori vyrai iš moterų ? .

Mielosios merginos ir moterys! Turiu jums tikrai džiugių žinių.

Jums tenka du pagrindiniai rūpesčiai, kuriuos įveikdamos jūs sukursite laimingą gyvenimą:

    1. Mylėti save.

    2. Mylėti savo vyrą.


Ir tai yra viskas, ko vyrai nori iš jūsų. Ir būtent tokia tvarka! Taip taip!

※ ※ ※

Ir dar... tų laiškų pagalba pasiaiškinkim, ką reiškia mylėti save:

1. Būti gražia, patenkinta savimi, prižiūrėti save, skoningai, gražiai rengtis, būti moteriška. Kad vyras norėtų ja žavėtis.

2.  Būti nepriklausoma. Neaukotis dėl vyro, vaikų, neatsisakyti savo troškimų dėl vyro. Vyras nori siekti moters. O juk neišeina siekti to, kas jau tiesiog prilipęs prie tavęs.

Vyras nori jausti, kad gali prarasti savo brangenybę, nes tik tada jis gali ją tinkamai vertinti, branginti.

Vyras nori tenkinti moters norus. Bet tam reikia, kad ji tuos norus turėtų, kad labai trokštų ir būtų dėkinga juos patenkinus.

3.  Būti geros nuotaikos ir pozityvi. Vyrai labiau orientuoti į kovą su išoriniu pasauliu, šeimos saugojimą nuo galimų grėsmių. O į namus jie nori grįžti prie šviesaus, jaukaus židinio, pas džiugią, mylimą ir mylinčią žmoną, kuri dalinsis su juo gera nuotaika ir padės atstatyti išsekusią dvasinę energiją. Taigi, labai svarbu gyventi džiaugsmu, gera nuotaika. To turi užtekti ir pačiai moteriai, ir jos vyrui, kai jis pareina trokšdamas palaikymo, įkvėpimo, dėmesingos meilės, gydančios kovose patirtas žaizdas.

4.  Pastoviai tobulėti ir niekada neabejoti, ar esi verta savo vyro.

5.  Kurti sau laimę.

Žodžiu, moterų pagrindinis rūpestis turėtų būti – susikurti sau tokį gyvenimą, kad jis teiktų kuo daugiau džiaugsmo! Ir... cituoju pažodžiui:

Uždega degantis, laimingu daro laimingas. Svarbiausia – būk laiminga ir entuziastinga.“

O dabar... ką reiškia mylėti savo vyrą:

1.  Tikėti juo. Niekada neabejoti. Žinoti, kad jis visų geriausias!

Tuoj pat !!! Frazę „Tu sugebėsi, tu būsi geriausias!“ pakeiskite fraze „Tu gali, tu – geriausias!“

2.  Dovanoti švelnumą, rūpestį ir glamones.

3.  Leisti jam ginti namus, rūpintis jais. Aiškiai rodyti, kad tau svarbu, tau reikia to, ką jis daro. Ir būti šalia, kad jis turėtų kuo rūpintis ir ką ginti.

4.  Skatinti vyro pasitikėjimą savimi. Vyras nori būti užtikrintas, kad jo užnugaris toks patikimas, jog nebaisus joks karas. Ir kad tas užnugaris neapkalba su draugėmis, nežemina jo.

5.  Palaikyti vyrą. Išmesti savo „pjūklą“ į metalo laužą ir jokiu būdu neieškoti jo tada, kai vyras imasi kažko naujo, ar kai jam kažkas nepasisekė. Tokiais momentais jam labiausiai reikalingas jūsų palaikymas.

Visiems laikams pamirškite frazę Juk aš sakiau... Pamirškite, kad ir kaip tai būtų sunku.

6.  Gerbti vyrą, jo siekius, norus, pastangas. Netrukdyti jam.

7.  Atsiminti ir dažnai priminti vyrui jo pasiekimus, vertinti juos, pripažinti ir nuoširdžiai jais džiaugtis. Domėtis vyru ir jo reikalais.

8.  Žavėtis savo vyru. Vėl cituoju: „Susižavėjimas mylimos moters akyse – tai ta ugnis, kuri įkvepia žygdarbiams, suteikia jėgų įveikti naujas viršūnes. Dėl to norisi gyventi ir nebaisu mirti, tai veda į naujas pergales, kad jas galėtum išdidžiai numesti po kojų savo mylimai moteriai.“

9.  Priimti vyrą tokį, koks jis yra. Nesistengti perauklėti. Cituoju: „Geriau ilgiau, bet aš pats“.

10.  Sakyti tiesą, net jei ji karti, tačiau nesmerkti. Paprasčiausiai dėl to, kad nėra nieko artimesnio, kas galėtų tą tiesą pasakyti.

11.  Ir aišku, vyras nori gero sekso. Tai stiprūs pojūčiai. Nori, ypač tomis minutėmis (aišku ne vien tomis), žodžių „tu mano brangiausias, mieliausias“ savo adresu, nori jaustis, kad jis pats stipriausias, pats geidžiamiausias ir kad jis labai svarbus savo moteriai.

 

Ir dar užkliuvo frazė „Moteris turi būti visada šalia, bet truputį atsilikusi (kad vyras bet kada galėtų suspėti ją pridengti, apsaugoti)“. Vyrai nori, kad moterys būtų per žingsnelį atsilikusios ne todėl, kad jie despotai, bet todėl, kad jaučiasi už jas atsakingi. Ar tai ne puiku?

Vyrai rašė, kad moteris negali paskatinti vyro kažką padaryti. Vyrą užveda iššūkis. Iššūkis iš išorinio pasaulio. Mylimos moters iššūkis – vyrui peilis į nugarą! Iš moters vyras laukia meilės ir palaikymo. Jeigu vyrą reikia primygtinai skatinti kažką nuveikti – tas vyras tau netinkamas.

Iš vyrų laiškų akivaizdžios ir daugelio porų nesutarimų priežastys. Moterys ne nuo to galo imasi spręsti kylančias problemas. Taip jos tik tampa dar didesnės.

Moterys išteka už vyrų, kurie nelabai joms patinka ir imasi juos tobulinti. Vyrai aiškiai pasako, kad stengtis pakeisti vyrą – tai daryti nelaimingais ir jį ir save.

Vienintelis kelias į laimę – susirasti tokį vyrą, greta kurio galvotum tik apie tai, „kaip galėčiau jo nemylėti, negerbti? Kaip juo nesižavėti? Kaip susilaikyti, kiekvieną minutę nekartojant: Mielasis, tu pats geriausias“. Darykite taip ir tada laimė net labai norėdama negalės nuo jūsų pasitraukti.

Ir dar viena citata: „Moterys, savo tikėjimu vyrais ir meile jiems jūs kuriate jų sėkmę, savo sveikatą ir šeimos laimę. Meilė sau ir vyrams – geriausias vaistas nuo visų ligų ir krizių!“

Štai, kokią vertingą informaciją moterims suteikė vyrai. Taikykite ją, mielosios moterys savo gyvenime, būkite laimingos ir darykite laimingais vyrus. Tik taip jūs suteiksite didžiausią laimę ir vaikams.

※ ※ ※

Ir pabaigai, trumpas anekdotas, parodantis kaip skiriasi vyrai nuo moterų:

Maža mergytė parėjo namo. Vyresnis broliukas jos klausia:

  • Kur tu buvai?

  • Buvau pas Sigutę.

  • O ką jūs veikėte?

  • Žaidėme su lėlėmis.

  • Na ir kas laimėjo?...

Skirtingi mes, tikrai skirtingi. Mielosios moterys, vyrai nori, kad jūs geriau juos suprastumėte. Jų prigimtis, jų polinkiai kitokie. Ir su tuo geriau susitaikyti, priimti tai.

※ ※ ※ ※ ※

Labai rimtai svarstyta, kaip perduoti jums šią informaciją. Kodėl?

Todėl, kad tai, kas gaunama veltui – nevertinama. Atlikta gana daug tyrimų, kurie labai akivaizdžiai patvirtino, jog kuo daugiau už informaciją sumokėjo jos gavėjas, tuo ji jam buvo naudingesnė. Tad šis, kai kam gal pasirodysiantis neetiškas pasiūlymas yra tik siekis, kad jums ši unikali informacija būtų kuo naudingesnė.

Taigi, kaip?... Išspausdinti brošiūrėles?... Pardavinėti?... Niekas nenorėjo imtis tokių vargų. Buvo galvota siuntinėti elektroniniu paštu laiškus su šia informacija draugams, pažįstamiems. Taip platinti šią informaciją ir skatinti tai daryti tuos, kurie ją gavo, suprato, įvertino. Bet čia jau gautųsi panašu į tą su grasinimais platinamą internetinį šlamštą.

Kadangi toje akcijoje aktyviai dalyvavo bent du (dėl kitų tiksliai nežinau, nesireklamavo) „Aisčio“ grupės nariai, tai sužinoję, jog kuriamas „Aisčio“ internetinis puslapis, propaguosiantis labai naudingas, konstruktyvias idėjas, visi (kas dalyvavo Lietuvoje sprendžiant šį klausimą) nutarė įpareigoti skelbti šią informaciją „Aisčio“ internetiniame puslapyje. Ir norintiems atsidėkoti už šią labai vertingą informaciją, bei užsitikrinti, kad ji būtų kuo naudingesnė, siūloma pervesti į

sąskaitą SEB banke [ Nr. LT08 7044 0001 7862 3420 Antanui Jokubavičiui ] tiek, kiek jums verta ši informacija...

Na, tiek to, užteks ir dešimtadalio to, kiek jūs ją įkainosite... Būtų gerai, jei pervesdami pastaboje įrašytumėte žodelį; „Aistis“.

Tingiausi, kuriems tikrai mažiausiai naudos duos šio straipsnio informacija, galite pasinaudoti nuoroda: ––> ↓

Atsidėkokite projekto iniciatoriams SMS žinute

Paspaudę ant nuorodos gausite informaciją, kaip SMS žinute pasiųsti 1, 2 ar 3Lt.

Galite atsidėkoti ir vienam iš šio projekto iniciatorių užsienyje. Tam iš Lietuvos reikėtų siųsti SMS žinutę numeriu 1635, o žinutės tekste turėtų būti tik skaičius 852741. Taip jūs pervesite vienam tikrai kūrybiškam ir labai daug padariusiam milijonieriui apie 10Lt.

Pagarba ir padėka visiems vyrams, kurie neabejingi moterims, kurie tikrai labai rimtai ir nuoširdžiai atsiliepė į šį prašymą.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio didelio ir labai naudingo darbo.

Publikuojant šį tekstą kituose informacijos šaltiniuose, siunčiant laiškuose ar kitaip skelbiant, būtina nurodyti jos šaltinį,– t.y. šį adresą: http://aistis.eu

Skleiskite šią informaciją kuo plačiau, kuo aktyviau.

Mielosios moterys, vadovaukitės šia informacija. Jūs galite pakeisti pasaulį, padaryti jį jaukesnį, geresnį. Šiandien jums gal dar sunku net įsivaizduoti, kokia ji svarbi ir vertinga, kokią didelę teigiamą įtaką ji gali padaryti mums visiems. Kaip stipriai ji gali pagerinti tarpusavio santykius, sustiprinti šeimas, daryti laimingesniais vaikus. O tikrai klestėti gali tik ta šalis, kurioje auga laimingi vaikai!

Žydėkite, moterys, būkite laimingos, šypsokitės ir visas pasaulis sušvytės dėkingumu ir meile!

Ačiū!

 

 

 

 


Cituojant mūsų straipsnius prašome pateikti nuorodą į originalą.

http://aistis.eu

 

Antanas Jokubavičius .

 

//