Kelio į laisvę gairės:

PrisijungimasPradinis Humanistinė pedagogika
Humanistinė pedagogika PDF Spausdinti El. paštas

 


HUMANISTINĖS PEDAGOGIKOS ASOCIACIJOS

kreipimasis ir Manifestas

Humanistinės pedagogikos atstovai panašiai, kaip mes mato dabartinės situacijos problemiškumą. Jie jau eilę metų gana sėkmingai ieško būdų, kaip gerinti situaciją, keičiant vaikų ugdymo metodiką.

Kodėl šių žmonių siūlomi pažangūs metodai taip sunkiai skinasi kelią į mokyklas, į visą švietimo, ugdymo sistemą?

Ar ne todėl, kad daugelis žmonių, tame tarpe ir mokytojų, labai vengia pokyčių.

Mūsų paruoštoje strategijoje vaikų ugdymas išskiriamas kaip vienas svarbiausių spręstinų uždavinių. Tam skiriama labai daug dėmesio. Humanistinės pedagogikos asociacijos veikla gali padėti geriau suvokti vienos iš svarbiausių mūsų strategijos krypčių – vaikų ugdymo esmę.

Siūlome susipažinti su dviem svarbiais Humanistinės pedagogikos Asociacijos dokumentais:

KREIPIMASIS Į LIETUVOS AUKŠTOJO IR BENDROJO LAVINIMO ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ VADOVUS, ŠVIETIMO STRATEGUS, AKADEMINĘ PEDAGOGINĘ BENDRUOMENĘ, MOKYTOJUS, AUKLĖTOJUS, TĖVUS, STUDENTUS

ir

HUMANISTINĖS PEDAGOGIKOS MANIFESTAS


Čia trumpa ištraukėlė iš kreipimosi:

Manifestas, išreiškęs autorių nerimą dėl vaikų likimo, dėl pasaulio ateities, siūlo būdus bei kelius, kaip išeiti iš dvasinės krizės, pritaikius inovacinę pedagogiką – Humanistinę. Manifeste pateikta filosofinė Humanistinės pedagogikos esmė, paaiškinta, kuo ji skiriasi nuo stipriai į mus įaugusios autokratinės, aptariama, kokių pasikeitimų pedagogikoje reikia jau dabar, pristatomas Tarptautinis humanistinės pedagogikos judėjimas ir jo dalyvių darbai, pedagogai kviečiami dvasinei bei pasaulėžiūrinei saviugdai.


Linkime sėkmės prasmingoje veikloje visiems humanistinės pedagogikos atstovams. Linkime visiems drąsiau keistis patiems ir keisti pasaulį, daryti jį švaresnį, gražesnį, jaukesnį!


 


Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

//