Kelio į laisvę gairės:

PrisijungimasPradinis Kam?
PDF Spausdinti El. paštas

.............. . Kam skiria šį puslapį jo kūrėjai?    

Ką tikisi matyti savo aktyviais skaitytojais, tolesnės mūsų bendros kūrybos dalyviais, bendražygiais?

Manau, tikrai per drąsu būtų tikėtis, kad paskaitęs mūsų mintis, „užsikrėtęs“ čia pateikiamomis idėjomis, visiškai nesidomintis saviugda, abejingas savo Tėvynės likimui žmogelis staiga kardinaliai pasikeistų ir taptų didžia, kuriančia asmenybe, lyderiu.

...Šis puslapis skirtas tiems, kas ieško, nori augti, tobulėti,

 

 

kas nori ne stenėti dėl užgriuvusių nemalonumų ir kaltinti dėl to kitus, bet pats prisiimti atsakomybę už savo ir savo artimųjų gyvenimą, aktyviai veikti, kad gyvenimas būtų geresnis, laimingesnis. Kad gyventume taip, kaip svajojame. Kad gyventume tokiais džiaugsmais ir laime, kokių esame verti ir kad kasdien taptume vis vertesni didesnių džiaugsmų ir tikresnės laimės.

Visi puikiai žinome posakį „vienas lauke ne karys“. Daugelis iš mūsų su tuo ne visada norime sutikti, kaip ir ne vienas iš mūsų ne kartą turėjome progos apgailestauti, kad sunkesnėje situacijoje neturime šalia tokio draugo, kuris suprastų mus iš pusės žodžio, gal net iš trumpai mesto žvilgsnio. Kuris nesusvyruos, padrąsins ir kvies ryžtingai eiti kartu pirmyn, kai užvaldo abejonės, kai gal... nusvyra rankos...

Puikiai žinome ir patarlę „su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi“. Ir tikrai kiekvienas turėjome gana daug progų įsitikinti, kad dalyvaudami kompanijoje, kur pasakojami nešvankūs anekdotai, patys sau leidžiame pasakyti tai, ko rimtoje, kultūringoje draugijoje tikrai nesakytume...

Šis puslapis kuriamas tam, kad susvyravę rastume atramą, palaikymą, suabejoję gautume patarimą, kad visada žinotume, jog eidami tuo mažiau nuvaikščiotu keliu, kurio nesirenka minia, nesame vieniši. Čia susitiksime tie, kas siekiame, jog mūsų mintys kasdien būtų vis šviesesnės, mūsų siekiai vis kilnesni, mūsų veikla vis efektyvesnė.

Šis puslapis tam, kas ieško geresnių galimybių savęs, savo neriboto potencialo realizavimui, palaikymo įgyvendinant savo didelius, kilnius tikslus. O taip pat tiems, kas dar nelabai susivokė, ko siekti, bet jaučia, kad ne jam tas bėgimas kaip voverė rate – darbas, namai, darbas, namai... ir taip 40 metų. Vėliau... kaip taikliai dainavo Vytautas Babravičius:

...Inkstai, skrandis, ligų naštos,

Pensijinis garbės raštas,

Jubiliejus, draugai, lazdelė,

Kalbos, antkapis, tvorelė“.

Ir tiems, kurie sužinoję, kad jau baigiama kurti ir pradedama įgyvendinti klestinčio regiono strategija, norėtų aktyviai prisidėti prie jos kūrimo ir įgyvendinimo. Kurie nenori likti abejingi mūsų, mūsų vaikų ir vaikaičių, mūsų Tėvynės ateičiai. Kurie nori įdėti savo indėlį į tą didžios kūrybos procesą. Kurie nori kurti savo geresnę, mielesnę Tėvynę, savo prasmingesnį ir įdomesnį gyvenimą patys, nelaukdami malonių iš kitų. Kurti susipratusių, veiklių bendražygių rate, padėdami ir palaikydami vienas kitą, pasitardami, pasimokydami, o ne išsisklaidę pavieniui.

Mūsų forume kviečiame dalintis savo įdomiomis mintimis apie konstruktyvų mąstymą, gyvenimo meistriškumą, sveiką gyvenseną, ekologiją, gyvenimo tikslus, lyderystę, istoriją ir kitomis mums įdomiomis ir svarbiomis temomis.

Didžioji dalis čia patalpintos informacijos bus tikslingai orientuota į asmenybės augimą, žmogaus galimybių didinimą. O tiems, kas pakankamai tuo užsiims, pasieks atitinkamą lygį, atsivers jau ir kita, jam prieinama informacija. (O galimybės, bendradarbiaujant su mumis, kiekvienam atsiveria tikrai didelės. Net tiesiogiai, materialine prasme... Pavyzdžiui, pagal mūsų programą norintys per ~5 - 10m drąsiai gali tapti milijonieriais...)

Tie, kas jau dabar turi pakankamai tikėjimo savo jėgomis, noro patirti kažką daugiau ir prisidėti prie tokių strategiškai svarbių dalykų, kurie padės tvirtą pamatą mūsų pradžioje nedidelio, su laiku augančio regiono, vėliau Žemaitijos, o toliau ir visos Lietuvos suklestėjimui, čia atsivers galimybės geriausiomis sąlygomis ir su išbandytų bendražygių komanda efektyviai realizuoti savo sumanymus.

Ta klestinčio regiono strategijos kūrimo grupė („Aistis“) su jumis bendraus dažniausiai per mane, kaip atsakingą labiau už „išorinius ryšius“. Jei kas iš jų ir parašys tiesiogiai, nuo savęs kokį straipsnį ar komentarą, tai skaitytojams apie tai nesireklamuos (taip jau sutarėm).

Ačiū, kad jūs čia! Ačiū kad ieškot, einat, veikiat!


Su pagarba

Antanas Jokubavičius

 

 

 

„Aisčio“ internetinis puslapis patalpintas  "UAB "Interneto vizija" serveryje. Jei jus domina, kaip gauti jų paslaugas su nuolaida, gali būti naudinga ši nuoroda:

 

.   ,

//