Kelio į laisvę gairės:

PrisijungimasPradinis Strategija „L I E T U V A 2100“
Strategija „L I E T U V A 2100“ PDF Spausdinti El. paštas

 

 

 

 

 

Šiandien, 2011.07.08. „Aisčio“ komanda pateikė visuomenei, susipažinimui, studijavimui ir įgyvendinimui kątik užbaigtą

strateginį planą „Lietuva 2100“!

––– K – L – E – S – T – I – N – T – I ––– L – I – E – T – U – V – A –––

(paspaudę ant nuorodos, parsisiųskite strategijos pdf dokumentą, skaitykite, diskutuokime forume, veikime)

Ši strategija labai stipriai pakeis mūsų Tėvynės raidą. Kartu tai ir didelių permainų Pasaulyje pradžia (tiesa, kol kas tik popierinė). Nuo kiekvieno iš mūsų priklauso, kaip greitai šis projektas taps realybe, pakeis mūsų gyvenimus.

Gyvenimas per trumpas abejonėms!

 

 

Ši diena, 2011.07.08. įeis į Lietuvos istoriją, kaip viena svarbiausių trečiojo tūkstantmečio datų. Kada tai įvyks, priklauso nuo kiekvieno iš mūsų. Mes visi kuriame Lietuvos ateitį!

Šiandien pabaigėme suredaguoti strategiją „Lietuva 2100“ ir nuspręsta nieko nelaukiant ją paskelbti.

Išėmėme iš „Aisčio“ puslapio iki šiol jame buvusį eskizinį strateginio plano konspektą, kurio paskirtis buvo „užvesti ant kelio“, parodyti kryptį, kuria dirbome kurdami strategiją „Lietuva 2100“.

Tiesa, buvo ir slaptų vilčių, kad kuriantys Lietuvos strategiją plačiai išreklamuoto projekto „Lietuva 2030“ pagrindu, pasinaudos kai kuriomis mūsų mintimis. Matyt per mažai pateikėme paaiškinimų, tad sunkokai suprantami buvo mūsų pirminiai pasiūlymai.

O mes nusprendėme pasinaudoti minėto „projekto diskusijai“ stiliumi ir tvirtai tikėdami mūsų projekto didele ateitimi, titulavome jį „projektu įgyvendinimui“.

 

 

 

Norite ko paklausti, pasiaiškinti, rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , diskutuokime, aiškinkimės forume.

Šiame strateginio plano tekste labai trumpai išdėstyta projekto įgyvendinimo eiga. Savaime suprantama, kad iš tokio trumpo aprašymo sunku susidaryti visą vaizdą. „Aisčio“ komanda esame viską labai rimtai apmąstę, kas įmanoma – kruopščiai patikrinta.


Su pagarba Antanas Jokubavičius ir visa „Aisčio“ komanda.


P.s.

Jei kiekvienas žmogus pasistengtų padaryti savo gyvenimą geresnį, be krizių,– nebūtų tų krizių ir valstybėje. Viskas priklauso nuo mūsų! Mes atsakome už tai, kaip gyvename, kokia mūsų Tėvynė.

Jei kiekvienas žmogus aplink save išvalytų nors kelis kvadratinius metrus žemės, išrinktų šiukšles, nebeterštų, nebešiukšlintų, – mūsų Žemė sužydėtų!

Ten, kur yra žmonės, yra noras geriau gyventi. Dalinkime gėrį, pasistenkime, kad aplink mus būtų kuo daugiau laimingų žmonių ir mes patys tapsime laimingesni!

//

//